Zaloguj się

Przyjazny, nowoczesny i prosty w obsłudze dziennik elektroniczny

+48 609 950 150

Szkolenia z dziennika elektronicznego dla kadry

Oferujemy szkolenia dla kadry nauczycielskiej, pokazujące jak korzystać z naszego edziennika. Szkolenie przeprowadzamy na terenie szkoły, przyjedziemy do państwa w dogodnym terminie.

Prezentacje Video

Naszym głównym medium szkoleniowym są prezentacje video przygotowane na naszym kanale YouTube, tam znajdą państwo filmy pokazująca jak korzystać dziennika.

Ciągle rozwijamy naszą bibliotekę filmów instruktażowych i prezentacji dziennika elektronicznego w YouTube.

Wychodząc naprzeciw użytkownikom, przygotowujemy ciągle nowe przewodniki dotyczące tylko tych aspektów, które nie są do końca jasne. Często na zadane pytania — zamiast suchej tekstowej odpowiedzi — przygotowujemy prezentację wideo, która wizualnie opowiada na państwa pytania. 

Chętnie przygotujemy prezentacje specjalnie dla państwa, zamów nowy materiał wideo

Grupowe

Szkolenie może mieć charakter grupowej prezentacji, na której wszyscy nauczyciele wspólnie uczą się korzystać z dziennika. Wspólnie także wprowadzamy rozwiązania organizacyjne, które pomogą utrzymać spójną politykę dot. wypełniania dziennika.

Indywidualne

Przyjeżdżamy na indywidualne szkolenia, na których nasz konsultant pokazuje funkcje dziennika. Pomoże także skonfigurować i przygotować do pracy dziennik każdemu nauczycielowi i wychowawcy. Pokazujemy, jak tworzyć rubryki, wprowadzać dodatkowe informacje i jak zorganizować sobie pracę, by nie odbiegała ona od pracy ze zwykłym papierowym dziennikiem.

Zdalne

Możemy także bezpłatnie przeprowadzić szkolenia zdalnie, dzięki tej formie nasz trener będzie uczestniczył w szkoleniu za pośrednictwem komputera, będzie mógł odpowiedzieć na państwa pytania i u państwa w placówce zaprezentować działanie dziennika.

Jak zamówić szkolenie?

Zainteresowanych prosimy o kontakt, umówimy się na dogodny dla Państwa termin.

Czytaj dalej: