Zaloguj się

Przyjazny, nowoczesny i prosty w obsłudze dziennik elektroniczny

+48 609 950 150

Dostęp dla rodziców i uczniów

Wybierz pytanie i skocz do odopowiedzi:

Nie mam hasła do dzienniczka ucznia, jak je uzyskać?

Hasło do dzienniczka wybierasz ty podczas rejestracji użytkownika. Szkoła nie generuje haseł i nie przekazuje ich na karteczkach. Hasła są poufne i zaszyfrowane w bazie danych tak by nikt ich nie poznał, nawet administratorzy dziennika.

Podaj swój email wychowawcy szkoły i poproś o wprowadzenie do dzienniczka wtedy po zarejestrowaniu się automatycznie uzyskasz dostęp.

Jak założyć konto rodzica lub ucznia?

Każdy użytkownik rejestruje się tak samo, konto użytkownika można założyć tutaj.

Nie mam dostępu do dzienniczka, jak uzyskać dostęp?

Jeśli po założeniu konta wciąż nie masz dostępu, to znaczy, że w dzienniku elektronicznym szkoły nie podano Twojego adresu email. Zgłoś się do wychowawcy swojej klasy by wprowadził twój email do dziennika elektronicznego, wtedy automatycznie uzyskasz dostęp.

Wychowawca poprosił o kontakt z wami, czy nadacie mi dostęp?

Niestety nie możemy tego zrobić bez weryfikacji twojej tożsamości, a nie możemy jej zweryfikować na odległość. To wychowawca lub dowolny nauczyciel w szkole musi uzyskać adres email bezpośrednio od ciebie i wprowadzić ten adres do dzienniczka ucznia, tym samym automatycznie nadając dostęp.

My możemy nadać dostęp tylko na zlecenie kogoś ze szkoły, kogoś kogo znamy. Jeśli wychowawca (lub sekretariat szkoły) prześle nam prośbę o nadanie dostępu to chętnie takie zlecenie wykonamy. Jednak wprowadzenie adresu email rodzica do dzienniczka przez wychowawcę jest proste i szybsze niż wysłanie wiadomości z taką prośba do nas.

Zarejestrowałem się zanim wychowawca wprowadził mój email do dzienniczka, czy muszę się rejestrować ponownie?

Nie. Jeśli wychowawca wprowadzi twój adres email do dzienniczka po twojej rejestracji użytkownika to uzyskasz dostęp dla tego użytkownika, nie trzeba się rejestrować ponownie.

Dlaczego adres email jest wymagany?

Adres email działa jak unikalny identyfikator użytkownika, znany tobie i wychowawcy klasy. Dzięki temu możemy połączyć twoje konto użytkownika z informacją o rodzicu wprowadzoną do dzienniczka.

Zapomniałem hasło, jak je zmienić?

Hasło możesz zmienić tutaj, będziesz potrzebować dostępu do swojej skrzynki pocztowej dla adresu użytego podczas rejestracji.

Chcę użyć w dzienniczku ucznia innego adresu email, jak go zmienić?

Twój adres email wprowadzony do informacji o rodzicu lub uczniu, nadaje dostęp użytkownikowi o takim adresie. Dlatego musisz poprosić wychowawcę klasy o zmianę adresu w informacji o rodzicu lub uczniu.

Następnie możesz zarejestrować nowego użytkownika z użyciem tego nowego adresu email.