Zaloguj się

Przyjazny, nowoczesny i prosty w obsłudze dziennik elektroniczny

+48 609 950 150

Administracja dziennikiem elektronicznym

Przyjazna pomoc techniczna

Nasz dziennik elektroniczny jest łatwy w obsłudze i wierzymy, że użytkownicy szybko nauczą się z niego korzystać.

Pomimo tej łatwości, chcemy dopilnować, by nasi użytkownicy czuli się pewnie, dlatego jesteśmy na zawołanie, by pokazać funkcje dziennika czy rozwiązać problemy. Odpowiadamy na pytania i doradzamy jak najefektywniej wykorzystać jego możliwości.

Bez instalacji

Nasz dziennik działa w przeglądarce, przez Internet, z dowolnego miejsca na ziemi. Nie trzeba nic instalować, ściągać ani aktualizować, wystarczy nowoczesna przeglądarka, taka jak Firefox 3.5, Internet Explorer 9, Safari 5 czy Chrome 10.

Poufność — dostęp tylko dla upoważnionych

Tylko nauczyciele, rodzice i uczniowie dodani do dziennika Twojej szkoły uzyskają dostęp do danych. A rodzice i uczniowie będą widzieli wyłącznie te informacje, które ich dotyczą.

Bezpieczeństwo danych

Automatyczna kopia gwarantuje bezpieczeństwo danych w dzienniku. Każda informacja wprowadzana do dziennika jest zapisywana w dwóch niezależnych centrach komputerowych.

Niepotrzebny szkolny informatyk

Łatwość obsługi i szybka konfiguracja z użyciem domyślnych ustawień dla szkoły pozwala szybko zacząć. Jeśli Twoja szkoła ma swój autorski regulamin czy system ocen wprowadzający specjalne rozwiązania, nasza pomoc techniczna z przyjemnością pomoże dostroić ustawienia dziennika do Twoich potrzeb.

Szkolenia dla nauczycieli

Użytkownicy na starcie otrzymają zestaw krótkich instruktażowych wideoprezentacji, pomagających szybko zacząć, a gdy pojawią się pytania, nasza pomoc techniczna z przyjemnością na nie odpowiada.

Jesteśmy dostępni pod adresem i telefonem +48 609 950 150, napisz lub zadzwoń do nas.

Pierwsze uruchomienie

Nasza pomoc techniczna konfiguruje i dopasowuje usługę do potrzeb szkoły i według wytycznych dyrekcji. W trakcie roku szkolnego dokonujemy zmian lub prowadzimy za rękę podczas wprowadzania zmian, np. dodania nowych uczniów.

Czytaj dalej: